Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
Wyniki "IX Lato 4x4 Świecie"
Klasa "Strong"
Miejsce | Kierowca | Pilot | Samochód | Razem | OS "Cukrownia" |
1 | Dejk Dagmara | Nadolny Maciej | Suzuki Samurai | 56 |
0:39,09 |
2 | Kołodziejski Sławomir |
Litwin Jarosław |
Suzuki Samurai | 45 |
0:42,44 |
3 | Napieczyńska Dorota | Napieczyński Wojciech | Nissan Patrol | 43 |
0:42,37 |
4 | Leszczyk Marek | Micał Monika | Nissan Patrol | 36 |
0:40,28 |
5 | Pstrągowski Sebastian | Koszarek Armin | Toyota | 8 |
0:34,72 |
Przekroczony Czas |
Grzesiak Jacek | Rudnik Robert | Suzuki |
0:45,88 |
Klasa "Medium"
Miejsce | Kierowca | Pilot | Samochód | Razem | OS "Cukrownia" |
1 | Witkowski Andrzej | Witkowska Adriana | Nissan Partol | 105 | 0:38,25 |
2 | Nasieniewski Krzysztof | Witkowski Fabian | Nissan Patrol | 105 | 0:49,37 |
3 | Kowalski Dariusz | Kowalska Beata | Hyundai Galloper |
104 |
0:44,91 |
4 | Klepczyński Piotr | Chudzyńska Agata | Mitsubishi Pajero | 101 | 0:40,44 |
5 | Gibas Tomasz | Kozłowski Marcin | Nissan Patrol | 101 | 0:40,69 |
6 | Korycki Zbigniew | Zajczyk Krzysztof | Jeep Wrnagler | 100 | 0:38.81 |
7 | Salach Tomasz | Salach Mariusz | Nissan Patrol | 100 | 0:39.09 |
8 | Stypułkowski Wojciech | Stypułkowska Kamila | Nissan Patrol | 100 | 0:40,44 |
9 | Walicki Krzysztof | Walicka Anna | Suzuki Jimny | 99 | 0:38,19 |
10 | Karpiński Sławomir | Rogaczewski Rafał | Nissan Patrol | 96 | 0:42,96 |
11 | Karpiński Artur | Karpińska Marlena | Opel Frotera | 94 |
0:46,13 |
12 | Skrzat Marek | Bartczak Damian | Suzuki Vitara | 92 |
0:42,19 |
13 | Małek Jarosław | Skowron Piotr | Nissan Patrol | 90 |
0:40,13 |
14 | Szoska Henryk | - | Daihatsu Rocky | 90 |
0:41,00 |
15 | Choiński Arkadiusz | Grabowski Piotr | Suzuki Samurai | 88 |
0:40,72 |
16 | Biegański Marcin | Lamkowski Ariel | Toyota LC | 86 |
0:39,84 |
17 | Jaroszewski Mateusz | Kneblewski Paweł | Suzuki Samurai | 83 |
0:40,97 |
18 | Bartos Tomasz | Bartos Anna | Suzuki Vitara | 79 |
0:45,34 |
19 | Grzesiak Radosław | Grzesiak Magdalena | Jeep Cherokee | 78 |
0:40,12 |
20 | Godek Mieczysław | Kowalski Rafał | Toyota LC | 68 |
0:44,63 |
21 | Paziewski Janusz | Paziewska Ewelina | Jeep Grand Cherokee | 68 |
0:45,19 |
22 | Cieślak Wojciech | Cieślak Mateusz | Toyota LC | 67 |
0:43,40 |
23 | Szmit Kamil | Szmit Beata | Łada Niva | 63 |
0:43,16 |
24 | Cyganowski Andrzej | Cyganowski Igor | Opel Frontera | 61 |
0:41,40 |
25 | Zieliński Tomasz | Kuroczycki Nick | Mercedes G | 61 |
0:49,37 |
26 | Łaski Andrzej | Sikorski Jan | UAZ | 34,5 |
1:06,50 |
Klasa "Light"
Miejsce | Kierowca | Pilot | Samochód | Razem | OS "Cukrownia" |
1 | Lewandowski Maciej | Pilarski Paweł | Opel Frontera | 123 | 0:49,56 |
2 | Maślonkowski Marcin | Torbicka Aneta | Suzuki | 122 | 0:38,00 |
3 | Gańczewski Marcin | Gańczewski Dawid | Suzuki | 121,5 | 0:36,81 |
4 | Mróz Łukasz | Mróz Łukasz | Jeep grand Cherokee | 116 | 0:41,88 |
5 | Wilczarski Jarosław | Wilczarska Magdalena | Nissan Terrano |
105 |
0:51,40 |
6 | Wojtas Krzysztof | Preszka Błażej | Suzuki Samurai | 101 | 0:44,59 |
7 | Kowalski Grzegorz | Cortinovis Giovanni | Suzuki Samurai | 46 | - |
8 | Moritz Tadeusz | Eliszewski Roman | Land Rover | 29 | - |
Przekroczony Czas |
Reinke Robert | Reinke Joanna | Jeep grand Cherokee | 0:41,22 |